V torek, 12. februarja 2019, bo potekal ZIMSKI ŠPORTNI DAN za učence 6., 8. in 9. razreda OŠ Globoko. Učenci lahko izbirajo med naslednjimi vsebinami:

A – ROGLA: Smučanje (strošek: smučarska vozovnica + prevoz) – odhod izpred šole: 6.45 – odhod iz Rogle: 15.30
B – BREŽICE pri ŠPORTNI DVORANI: Drsanje (izposoja drsalk 2 € in 1 € drsanje + prevoz), streljanje (2 €), kegljanje (brezplačno) in namizni tenis (brezplačno) – odhod izpred šole: 7.10 – odhod iz Brežic v Globoko: 12.30

Šolsko malico bodo prejeli učenci, ki gredo na redno linijo avtobusa v Brežice. Povratek bo do kosila (razen smučarjev z Rogle). Za drsanje svetujemo ščitnike za roke, rokavice, kapo/zaščitno čelado, otroci pa naj bodo oblečeni v ustrezno športno opremo za na led in v dvorano.

Prosimo za pravočasno odjavo kosila.

Organizatorja zimskega športnega dne:
Zdenka Bregar Umek in Bojan Hotko