Župan obiskal otroke iz vrtca in osnovnošolce v Globokem

V četrtek, 12. 10. 2017, je župan občine Brežice, Ivan Molan, obiskal OŠ Globoko v času dopoldanskega pouka. Skupaj s Patricio Čular, vodjo oddelka za družbene dejavnosti, gospodarstvo, kmetijstvo in razvoj in Lavro Kreačič, sodelavko za stike z mediji, si je župan v spremstvu ravnateljice Rozike Vodopivec  ogledal učilnice, kabinete in ostale šolske prostore. V letošnjem letu je vrtec pri OŠ Globoko pridobil prepotrebna nova okna, tako da je župan ob včerajšnjem obisku še izvedel uspešno primopredajo. Nato so učitelji in učenci goste povabili v šolsko telovadnico, kjer so si ogledali plesno, glasbeno in deklamacijsko prireditev. S kulturnim programom je šola  dodala še svoj delež ob občinskem prazniku. Obisk se je zaključil z županovim govorom.

Dogodek je objavljen tudi na spletni strani občine.

Globoko, 13. 10. 2017

Danijela Radjen